CHANNELING - Marek Maćkowski

menu naciśnij
Przejdź do treści

CHANNELING

CHANNELING

Zjawisko zwane channeling istnieje od początku Świata i jest umiejętnością , którą człowiek może w sobie wypracować.Może nauczyć się komunikacji z drugą stroną - tak zwaną duchową.
Może nauczyć się komunikacji z istotą zwaną: Przewodnik,  Duch, Opiekun, Święty, Anioł. Wszystko to jest  dobre, ale tylko wtedy, gdy jesteś przygotowany.  

     Gdy jesteś otwarty w swoim umyśle, pojawia się Przewodnik, gdy jesteś gotowy pojawia się Mistrz, a gdy jesteś przygotowany przez Mistrza tworzysz wtedy potrzebę takiego kontaktu.
Wszystkich chętnych zapraszam na tę stronę. Będą na niej opisywane kontakty z tymi, którzy realizują swoją rzeczywistość poprzez komunikację z nami ludźmi i tworzą dla nas różnego rodzaju prawdy. Niekoniecznie są one widziane przez ogół was jako oczywiste prawdy uniwersalne.
– Istoty mówią historie o końcu świata,  mówią o zjawiskach, które mają nastąpić lub następują na Ziemi, to ja niekoniecznie identyfikuję się z nimi, a wręcz czasami nie podzielam takiej wizji, dlatego że jestem człowiekiem, który świat widzi jasno. Nie jestem czarnowidzem. Wiem też że kiedyś ten świat się skończy , ale nie czekam na to.

Czarnowidztwo nie jest moją potrzebą, ale takie przekazy  będę tutaj też zamieszczał, choćby po to, żeby Państwo mogli porównać sobie gdzieś zasłyszane  czy przekazywane z ust do ust różnego rodzaju „przesłania” dla Ziemi.
Ta strona będzie poświęcona tego rodzaju przekazom. Są to te informacje, które  w czasie hipnozy, będąc w transie, ludzie przekazują mi. Ale jeszcze raz powtarzam: niekoniecznie są one prawdziwe. Są tylko przekazami słowa, które jest pewną informacją. Nie oceniam tej informacji. Zostawiam ją Państwu.

CO WAM PROPONUJE
Pozbywanie się różnych uzależnień jest uciążliwe, dla niektórych  nawet    niemożliwe. U mnie  dyskretnie możesz  skorzystać z fachowej  pomocy, odnaleźć w sobie siłę woli i nauczyć siebie - jak pozbyć się depresji ..
Pozwalam odejść mojej depresji

Czy jest to możliwe?
Tak, jeśli każdego dnia pozbywam się negatywnych myśli, one odchodzą same. Obowiązuje wszędzie zasada, Tam gdzie koncentracja i skupiona uwaga, tam jest energia. Dotychczas  koncentrowałeś  się wyłącznie na swoich problemach, a jak długo koncentrujesz się na nich, tak długo problem pozostanie przy tobie – bo jesteś tym, czym się martwisz . Jesteś tym, o czym myślisz, bo ty jesteś efektem swoich nawyków myślowych.

Kiedy  myślisz o zdrowiu – jesteś zdrowy, o sukcesie- masz go .To myśli kierują tobą, czyli na czym skupiasz uwagę to…….. Każda emocja ma swoje odbicie elektrochemiczne w równowadze mózgu. Przedłużająca się depresja może powodować zaburzenia równowagi zachodzących w mózgu a w efekcie w twoim zdrowiu. Jednocześnie ma swoje odbicie elektrochemiczne w równowadze organizmu. Czyli kto utrzymuje w tobie depresję już wiesz? Ten jest chory itd.. Teraz sobie odpuść to wszystko. Pozwól problemom odejść od siebie i znajdziesz rozwiązanie jak masz na nowo żyć i to bez depresji.

Każdego dnia rozwijam i umacniam swój pozytywny stosunek do życia, każdego dnia dostrzegam we wszystkim pozytywne cechy. Możesz i jesteś zdolny popatrzeć z dystansu na siebie i rozróżnić wydarzenia w twoim życiu-od twoich reakcji na te wydarzenia- bo one znacznie się różnią dzisiaj.

        Problem nie polega na tym, że potrzebujesz nowej  nowych doznań w życiu, ale to, że Twoje myśli pozostały wczoraj i dzisiaj trzeba je uwolnić. Żyjesz w czasie przeszłym, a on nie istnieje dzisiaj.

Wczoraj byłeś przygnębiony,  świadomy, że miniony dzień dał ci wyłącznie powód do frustracji –
Przyszłość człowieka pozwoli wam otwierać się na moce duchem.
Czas obecny to tylko PROGRAM przygotowujący was na ten stan.
        Ćwiczycie teraz stan równowagi, który jest konieczny, by osiągnąć stan zestrojenia się z naturą myśli. Jeśli masz w sobie emocje, tworzysz  zwielokrotnienie swoich wątków myślowych. Czynisz to dlatego, że nie umiesz wyłączyć żadnego z tych programów, a więcej - nie  umiesz się zestroić z tym, który dla ciebie jest najważniejszy. Przychodzą ci do głowy różne problemy, różne stany emocji, różne prawdy, których dawno już nie odświeżałeś. Zalega to wszystko w twojej podświadomości, w twojej ludzkiej podświadomości.
   Bóg żyje wszędzie, zawsze, we wszystkich. Niska twoja świadomość nie uznaje tego, dlatego chce dominować, chce być aktywną, chce mieć zawsze rację. Jest to cecha każdego z was. Każdy człowiek tak reaguje na procesy czyszczenia własnej podświadomej jaźni. Niska kultura wasza niesie w sobie wiele różnych procesów astralnych, o których nawet nie wiecie: co to jest. To są czynne w was ograniczenia, które niszczą i okaleczają was. Życie wasze staje się problemem, zamiast być stanem MOCY ducha i dzielić we wszystkim postęp w naturze RAM.
   Wiara wasza w to, że jesteście dziećmi Bożymi odeszła od pierwowzoru. Nie macie z tym stanem wiele wspólnego, bo nawet o tym nie wiecie. JAM JEST  to dla was nic nieznaczące określenie czegoś, co dawno przebrzmiało. Dzieci szydzą z was, gdy wy się modlicie, budzą w sobie żal, że nie macie w sobie spokoju, ale nie wiedzą, dlaczego każdy człowiek potrzebuje tej modlitwy indywidualnie, bo skąd mają to wiedzieć.
     Ciało potrzebuje zmian, potrzebuje uczuć, potrzebuje jedności w swoim stanie ducha. A niska świadomość nie pozwala wam na to, byście mieli wewnątrz połączenie w swoim sercu, tylko czyni stale nowe- stale nowe połączenie z nowymi procesami, programami. Dlatego dzisiaj POKÓJ jest w was największym ze wszystkich możliwych do odkrycia skarbów.
   Czym jest ten POKÓJ? To stan, w którym nie ma kosmicznych komunii. Nie ma z nikim żadnego
połączenia. Jesteście tylko wy. Co to   znaczy? To, że jest w waszej jaźni tylko ŚWIADOMOŚĆ MA – JAM JEST.
   To jest taka mała krótka lekcja . Dla wszystkich, którzy chcą pokój czynić, podstawą jest stan intuicji.
Dziękuję.
Czy Jezus uzdrawiał wszystkich

Nie ma  mocy ten kto wątpi, ani ten kto żyje w strachu.       
              Czł​owiek urodził się na Ziemi, by uczył się życia w pokoju i czynił ją (Ziemię) domem swym. Każdy jest dla siebie mistrzem w swoim wyższym poziomie świadomości. Poprzez kontakt ze swoją Jaźnią, doznaje podpowiedzi od swego wyższego Ja, o ile stworzył w sobie świadomy kontakt.
To On ten nasz mistrz daje wam wszystkie rady, podpowiedzi które od jedynego źródła pochodzą w naszej głębinie wnętrza tzn. w was, w sobie. Dlatego każdy człowiek ma możliwość, poprzez to źródło połączenia z Jezusem, czy Buddą  lub innymi mistrzami . którzy jednym są z tobą , z sobą , ze mną we mnie. Czystość przekazu od nich polega na jednomyślności w nas, więc wyciszeniu wszystkich myśli i odczuwaniu w sobie ciszy i błogości. To jest możliwe zapewniam Państwa. Zapewniam was. Można ten stan niereagowania na nic, osiągnąć stosując techniki medytacji lub modlitwy bez słów. ON Mistrz  który żyje w Tobie daje ci swoją  siłę i czyni pakt jedności z tobą. Nie musisz mistrza wielbić lub oddawać mu czci, On jest twoją istotą w jedności wszechświata /TOBĄ/ poprzez wiarę w to. Moce jego oddziaływania zależą właśnie od tej wiary w Niego – w Siebie.
Tak właśnie stajesz się Jezusem w jedni lub innym mistrzem o innym imieniu, jakim ci się przedstawi. Jednego jesteś pewien, że to jest życie w pełni szczęścia i pokoju. To nie Ja czynię ten cud życia  dla Ciebie , lecz to Ty.  Stajesz się mną. To Ty stałeś się życiową siłą poprzez świadomość jej w swoim sercu . To twoja miłość do siebie samego i innych jest źródłem i ona przynosi zmiany w waszym świecie. Jezus jest w każdym z was,  kto go przyjmie do serca  bez względu na religię , będzie czuł, jego nauczanie,  postęp w świadomości myśli i  w działaniu w zgodzie z prawem naturalnym. Ono pozwala na postęp i równowagę w życiu. Nie musisz wszystkich kochać, bo to jest niemożliwe,  ale czyń prawość w sobie na co dzień. Brzmi to jak slogan. Tu masz odpowiedź czy Jezus uzdrawiał wszystkich - NIE, bo nie On ocenia ludzi. Każdy podlega prawom Wszechświata, wyrok dotyka wszystkich . Posiadając w sobie świadomość możesz go zmienić. Przebaczając sobie i innym dokonujesz zmian świadomie. Nie żałując czegoś, jakiegoś postępowania lecz zmieniając w sobie świadomość na przyszłość, która zawsze istnieje doznajesz ulgi teraz. To co było nie zmienisz już. Postanowienie zmian szczere i duchowe stany w sobie wiary czyni ciebie natychmiast szczęśliwym. To pojawia się samo, nie czekaj na nic ,bo to jest jak kupczenie, myślisz że jesteś dobry. Nie ty sam wyznaczasz amnestie, to Twoja świadomość serca czyni w  ją w Tobie. Ziemia jest istotą tak jak ty, karmi ciebie i wszystkich mieszkańców którzy są jej  dziećmi, daje nam wszystkim niewidoczne światło od jej wnętrza. Rozładowuje ciągle stwarzane poprzez ludzi napięcia. Sama czyniąc w sobie reakcje natury. Natura to żywioł    Wyciszając się sam masz bezpośredni na to wpływ. Drugim czynnikiem zewnętrznym oddziałowywołującym na ziemie i  na nas wszystkich jest światło  i promieniowanie słońca, które również zabija  i  daje życie Ziemi i wszystkiemu co jest. Jest to dwoistość, z jednej strony zabija, a z drugiej daje życie Napięcie występuje wszędzie i wzajemnie możemy je  poczuć. Gdy człowiek tworzy wojny.  Ziemia odbiera napięcie i zmienia stan natury czyni pogody i niepogody  na jej powierzchni,  Wykonuje wyrok na wszystkich. To wszystko jest przyczyną właśnie tych zmian, których do dzisiaj i dzisiaj nie możecie jeszcze pojąć.
Jezus jako mistrz nauczał i naucza, czyń pokój w sobie, a będziesz żył. Dlaczego został ukrzyżowany no właśnie -
To  za te myśli. Czyli nikt nie miał do niego żadnej uwagi , poza jedną polityczną . „Na krzyż z nim” .
Żydzi bali się, że przyszedł już Ten na którego czekają i skończy się ich władza. Będą musieli oddać „mesjaszowi” swoją . Zaradzili temu. Nikt od nich tej władzy nie odebrał.  Jest dalej w nich, ale pytamy o uzdrowienie.  Przychodzi ono według prostej recepty Jezusowej. Kochaj swego wroga. Ciesz się z tego że masz w sobie już zrozumienie  tej tolerancji. Nie zwalczaj nikogo. Nie możesz tego czynić, bo ON Wszechświat tylko zna czas oczyszczenia . Przyjdzie jak dziś i zakończy się  problem władzy, polityki, urzędu, religii. Nie wszyscy zginą od razu. Nie wszystkich dotyczy to co nazywamy katastrofą Każdy w/g własnej myśli, w/g własnej prawdy i wiary. To nie Jezus ciebie uzdrawia lecz ty sam  to czynisz. Każdą chorobę można uzdrowić, lecz nie każdego człowieka. Zaczynamy od siebie i poprzez zmianę samoświadomą mamy szansę, zanim natura nie uczyni tego poprzez siebie.  Pytasz jak? Zobacz wokół siebie  twój Świat. Może my jako ludzie nie uratujemy wszystkich nas, ale zmiana naszej świadomości ocali jakąś część ludzi, od której już się zaczęły zmiany pozytywne.
           Używaj umysłu i się ciesz,
Nie pozwól by to umysł Ciebie używał.
Daj się zaprosić na kurs channelingu, a nastąpi skok kwantowy w Tobie . Obalisz swe tajemnice, przynajmniej częściowo. na tyle ile zrozumiesz i Sam sobie na to pozwolisz.

NIEMOŻLIWE! CO ? CZY TO CZARY? ROZMOWA Z DUCHAMI ? CHODZENIE PO ŻARACH?
 zacznij    CHANNELING
KURS!                   KURS!                    KURS!
       CHANNELINGU
          PO RAZ PIERWSZY
W POLSCE

Przełamywanie barier, rzeczywistość wielowymiarowa.
Nawiązywanie połączeń, kontaktów z wyższymi wymiarami i odczytywanie własnych impulsów zapisanych w nieświadomości.

ŁĄCZĄC SIĘ Z WYŻSZYMI WYMIARAMI, UZYSKASZ DOSTĘP DO WSZELKICH INFORMACJI, JAKIE KIEDYKOLWIEK ISTNIAŁY LUB BĘDĄ ZNANE W PRZYSZŁOŚCI..


Możecie doświadczyć innej rzeczywistości, przywołując duchowego przewodnika lub wyższe ja.
Samo uzdrowienie i regeneracja własnego ciała. Koniec depresyjnych nawyków i uzależnień,  karania siebie bólem.
Zmiana świadomości i rozwój swego JAM JEST . Samoregulacja pola aury.
Wszystko to jest możliwe – zacznij już dziś /zapisz się na nauki channelingu/
Przechodzenie po żarach ogniska, taniec na rozbitych szkłach/ nie tylko diabeł potrafi/. Potrafisz i Ty i Ja.
To przełamanie barier, zakodowanego strachu  w nas. Rozbij to tabu i inne niemożliwe – TO SZOK DLA Ciebie co ?
Niemożliwe staje się możliwe, świetna zabawa w STWÓRCĘ  – NOWEGO SIEBIE
To nie jest bujda, to fakt. Niemożliwe staje się możliwe. Ty możesz tego dokonać Sam, ale boisz się o tym nawet pomyśleć
ZMIANY HIT TWEGO LATA - ZACZYNAMY. Prawdziwy koniec tamtego starego Świata.
Zapraszam na nauki „channelingu” i warsztatów łamiących niemożliwe. Kontakt z duchowym światem – bezpieczny. Poznasz to czego sam się boisz. Zobacz w sobie „gada i anioła”
Program kursu obejmuje:
1.Jak medytować, to podstawa.
2.Jak wejść w trans.
3.Jak skupić i utrzymać w tym stanie uwagę.
4.Jak nawiązać kontakt z przewodnikiem lub wyższym swoim Ja.
5.Jak utrzymać świadomość równolegle tu i teraz

Ćwiczenia- nauka –zabawa –relaks  i dobry humor.   TO HICIOR Co?
Jesteście Bogami i Stwórcami dla wszystkiego co może zaistnieć.

   Nie porównujcie siebie do nikogo, lecz przeglądajcie się w innych. Każdy jest piękny i wspaniały.
Ten kurs otworzy ci okno na wszystko, uznasz, że trochę tajemniczości też jest potrzebne.
Ci którzy muszą wszystko rozumieć i wiedzieć tzw. lewo pół kulowscy mają najgorzej, bo oni na końcu  dotrą do prawdy.
     Tak jak faryzeusze, tyle mają jeszcze do przeczytania . Dzieci nie przeczytały żadnej książki a już wiedzą to czego ty przez całe życie się nie dowiesz i nie dowiedziałeś. Nie istnieje stan „za mądry” więc odpuść sobie starania i wyścig.
      Channeling pozwala Ci wiedzieć to, co jest Ci potrzebne i nie musisz mieć książek, to naprawdę wygoda.
Może nie od razu osiągniesz luksus i mistrzostwo dla siebie , ale dziś zaczniesz się bawić jak dziecko, to frajda. Ludzie chcą zaimponować innym elokwencją , modą, znajomością języków. Dlaczego by nie ? Bierz się do roboty – Przyjeżdżaj na kurs i warsztaty tego, czego chcesz się nauczyć. Masz duży wybór. Ja proponuję to czego jeszcze nie było . Kurs channelingu i warsztaty. Bądź ciekawy i daj sobie szansę.
                                                 Marek Maćkowski

  ZAPRASZAM- PROSZĘ DZWONIĆ
 TEL 12 312 1972, 602346471,                                SKYPE ,       mój nick SAIMA999
      Oni cudów nie obiecują, mówią że chcą pomagać w leczeniu.
Dla mnie to jest wielka łaska Boga, że znalazłem się w śród tych ludzi .
Zawsze istnieje taka możliwość operacji, ale nie wszyscy ludzie mogą zostać uzdrowieni - istnieje karma i prawo łaski one nie są zależne od mojego chcenia
Hipnoterapia to też tylko narzędzie, którego używam, a wyleczenie czy wyjście z nałogów, depresji czy fobii to ciężka wasza praca a ja ją koryguję.
Cuda się zdarzają, ale raz na...., alkoholizm to poważna choroba. Tylko wizyta osobista i poddanie się terapii daje ci szansę. Pobożne życzenie mamusiek niechaj będzie sprawą wiary i modlitwy. Bóg nie jest taki fajny i szczodry, nagradza pracę własną.
Wróć do spisu treści