DIAGNOSTYKA KARMICZNA - Marek Maćkowski

menu naciśnij
Przejdź do treści

DIAGNOSTYKA KARMICZNA

Usługi i rozwiązania

Przeprowadzam odczyty channelingowe dla indywidualnych osób poprzez komunikowanie się z Wyższymi świadomościami Wszechświatów, oraz Przewodnikami Duchowymi, jeśli wyrażą na to zgodę.
Jeśli masz problem to zadzwoń lub zamów sesję na Skype  mój NIK. saima999

Osobiste jasnowidzenie moje polega na odczycie waszej przeszłości i przyszłości astralnej z waszego pola informacyjnego. Wszystko jest zapisane  w nas i od ciebie zależy , czy to co jest nazwiesz szczęściem czy tez karą.
Twoja świadomość koryguje twoje zdarzenia losowe i im bardziej jesteś świadomy - tym bardziej żyjesz wolny od nieszczęść i chorób.
Twoja natura realizuje plan Boga, czyli Wszechświata,  a to co ty chcesz od życia- to tylko zabawa w tworzenie w  twoim astralnym świecie. Ludzie nie odróżniają tego astralnego świata i wszystko nazywają przejawem mojego życia /moje życie/. Duch ma swoje życie i swoje prawdy. W zależności od tego, w co wierzysz ,
z takim duchem się łączysz w swojej jaźni.
On jest dobry i zły. Od ciebie  i od twojej wolnej woli zależysz.
To twój wybór.
              Wystarczy nie koncentrować się na tym co niesie zło, a ono nie dotknie ciebie.
                               TO JEST WŁAŚNIE TWOJA WIARA.Jasnowidzenie jest wiedzą i nauką o sobie samym,  otwiera się w nas samoczynnie jako rozwój intuicji .
Mając kontakt ze sobą doświadczmy mocy swego ducha i duszy.
Jesteście wielcy w swoich możliwościach, ale służycie duchom, bogom i astralnym władcom,  wydaje się wam, że tylko na tyle was stać.

Człowiek ma władzę nadaną  mu przez Boga, Stwórcę jedynego  w nim - JAM JEST i jako Syn Boży może z tego korzystać, lecz brakuje mu sił skupienia na miłości do wszelkiego stworzenia. Tylko poprzez to skupienie wzrasta w nim potęga  ducha  a  „samego siebie” jako Syna Bożego jednorodzonego czyli człowieka. Ludzkie  zwierzę w was o wyglądzie przypominającym człowieka,   nie jest Wami w prawdzie, bo najpierw musi się ponownie /drugi raz/urodzić tutaj na tej Ziemi jako człowiek świadomie , inkarnacja - tak nauczał Jezus , który pierwszy to zrozumiał - lecz musiał ponieść śmierć na krzyżu za tę prawdę.
Ta jego ofiara jest po wszystkie czasy, po to byście już nigdy nie musieli umierać, bo życie człowieka jest wieczne. Ludzie umieraliście często za wszystkich, za ojczyznę,  partnera,  jakiegoś boga, władcę waszego ,  prezesa. Za religię, kościół, wyznanie. mówicie, że
/wierzycie w to co nauczał Jezus !/
          On nie zakładał kościołów i nie nauczał tego co jego uczniowie wam przekazali, oni próbowali z rozumu coś nauczać , odtwarzać,  lecz  byli tylko ludźmi i opowiadali o czymś czego kompletnie nie zrozumieli. Ich świat i wasz to astral i nie pokonasz tego świata jako istota ludzka, bo masz w sobie duchy innych, których nie widzisz, a wykonujesz ich polecenia, myślisz, że to ty jesteś . Gdy odradzasz się  SAM masz w sobie kontakt z Wszechświatem  i jest ON  w twoich myślach jako jedna  Twoja myśl.
                                        "Ojciec i Syn to jedno"
Czy teraz jest już staje się jaśniej?
Na tym polega oświecenie, że coraz jaśniej widzisz wszystko. Każdy może stać się jasnowidzem i to co wtedy widzisz-  jest i staje się prawdą urzeczywistnioną, wypełnia się całkowicie. To co my ludzie uznajemy za prawdy głoszone przez jasnowidzów  w rzeczywistości  nie spełniają się, bo są tylko teorią prawdopodobieństwa - iluzją. Nie ufaj temu.

                Prawda jest w Tobie i szukaj jej w sobie a, nie u jasnowidza.
PROCES INTUICYJNEJ MYŚLI PRZYCHODZI WTEDY
gdy oddasz swoją świadomość. Mistrz sam się znajdzie i poprowadzi Ciebie, o ile masz mieć ten stan, o którym zaraz się coś dowiesz.

Mając wolną wolę i powód do poszukiwania we własnym wnętrzu prawdy jesteś w stanie dotrzeć do ośrodka głównej świadomej projekcji. Po drodze do tego ośrodka, napotkasz różne burze i żywioły tam na Ciebie czyhające, takie jak halucynacje i wszelkie przerosty obecności ego. To ego zapoczątkuje w tobie tą wędrówkę , bo to ono zawsze chce błyszczeć i wszelka zmiana tylko od niego zależy. Jedność wewnętrzna podpowiada, że już nadszedł kres możesz teraz się oswobodzić od programów w których tkwisz od prawieków. Zmienia się tylko ciało i postęp dotyczy tylko świata. Prawda jest niezmienna i niesie sobą wolność i poczucie spokoju. To tylko postęp w realizacji swoich wartości jest w stanie Ci powiedzieć kim jesteś i czym jest TWOJA PRAWDA.

                 Zawsze człowiek jednoczył się z kosmosem i od wieków bał się jego stanów przejawu. Wiara w Boga, religie, prawdy przekazywane Wam zawsze miały jakiegoś autora. Teraz nadeszła pora byś poznał kim On jest. Jam jest tym autorem, tak myślisz, ale myśl twoja Cię zwodzi ,bo myślisz że to Ty stworzyłeś ten świat, a do tego jeszcze jesteś przekonany, że Twój geniusz tylko Ciebie dotyczy i to Ty odkrywasz wszystkie prawdy. To halucynacje i omamy myślowe, które tak długo cię będą mamić jak długo dajesz im energię , czyli wiarę w to.
Człowiek ma szansę przebudzić się ze snu teraz i tu, ale poznanie prawdy wiąże się ściśle  z jego upadkiem.
Dużo ryzykujesz skoro chcesz ją poznać w sobie. Nie wszyscy są gotowi na to i nie wszyscy muszą się obudzić. Zawsze na początku, czyli odwrotnie niż wszyscy myślą, musi stać się koniec Twojego świata, byś mógł go na nowo zbudować. Symboliczne zburzenie świątyni przez Jezusa, to właśnie początek Twego zmartwychwstania. Tak skrzętnie budowałeś swój świat, a tu nagle dokona się taka zmiana. Oczywiście ego nie wierzy i nie bierze tego pod uwagę , ale tylu już przekonało się, że to jest prawda , czy  musisz i Ty ?

TERAZ MOGĘ JUŻ POWIEDZIEĆ OTWARCIE, CHCESZ IŚĆ DALEJ W GÓRĘ

– zostaw wszystko, zostaw rodzinę, bo ta którą masz w tym świecie nie jest twoją ale ziemską ludzką, a Ty nie jesteś tym  za kogo się uważasz. Tak uważa sekta.
         Należysz do Wszechświata i nie pochodzisz stąd. Przyszedłeś tu tylko po to, byś poznał prawdy o sobie. Słuchasz w swoim umyśle myśli i wierzysz im, a to może być tylko projekcja spirytystyczna lub oszustwo jakiegoś informatora, którego nigdy do tej pory nie było tu na tej Ziemi i nie ma nigdzie. Co to za głos Ci podpowiada i czy Ty aby na pewno to słyszysz. Czasami mówi w obcym nie ludzkim języku, a Ty go rozumiesz. To jest normalne?
Nie straszę państwa, ale informuję . Ci którzy nastawieni są na sensacje lub na zdobycie  tym sposobem władzy lub zrobienie kariery muszą zaczekać. Patrz punkt  nr.1 Własny koniec świata i wszystko obróci się w ruiny. Dopiero gdy to przeżyjesz zaczyna się prawdziwa jazda, bo nie dla siebie to robisz tylko dla innych. Twój kanał staje się dla wspólnoty, a wszelkie uzdrowienia i łaski które poprzez Ciebie zaczną spływać na Ziemie nie są twoim dziełem, a poprzez Ciebie płynące.
        To praca zbiorowa wszystkich o których już coś wiesz lub też nie , ale dowiesz się w swoim tempie , bo wszystko się rodzi tu  z taką przyczyną. Ten kurs też jest tym właśnie zjawiskiem , bo do tej pory go nie było w Polsce. Zgoda na dostarczenie Wam Państwo wiedzy wynika z procesów jakie teraz się tworzą w Was.
Wasza gotowość na kontakty z tzw. Ufo  lub jakimiś istotami kosmicznymi zaczyna dla was naprawdę być potrzebą i urzeczywistnieniem.
To nie jest bajka pisana przez kogoś tylko w was zaczyna się program powstania nowej Ziemi.
Tylu z Was już ma przebłyski świadomości lub miało na krótko, ale gdzieś zniknęły te myśli, olśnienia , one  nagle powrócą. Szkoła channelingu, to nie astralna podróż w czwartym wymiarze, to wzniesienie ponad ten wymiar i wejście poprzez portale takie jak: aniołowie, archaniołowie, bogowie, istoty przewodników , mistrzów do wszechświatów i światów równoległych w waszej wyobraźni. Tam są klucze do nieba i piekła. To ona wyobraźnia obejmie w Was wszystkie wymiary światów, galaktyk, słońc, gwiazd. Czy tak nie jest? Czy możecie wyobrazić sobie w sobie kosmos?  Ten kto się tego nauczy będzie tam przebywał i nie będzie narzekał. Kosmos przyciąga Was i straszy, ale jeśli zaczynasz go poznawać z Mistrzem o którym słyszałeś nazywając go CHRYSTUS, to tam zacząłeś już sięgać gdzie wzrok nie sięga.
Nie bój się porzucić nawyków, uzależnień od czegokolwiek – od wiary od pism od świętości. Bóg prawdziwy jest wszędzie to ON Atom i Wszechświat. Para: najmniejszy i największy w jednym.
Dzięki channelingowi poznasz w sobie mądrego nauczyciela, który przychodzi ze świata ducha, który nie zmusza i nie przejmuje kontroli.
Techniki jakie poznasz na moim kursie są wystarczające, byś się nauczył podstaw channelingu czyli- medytacji, koncentracji i transu . Reszta sama przyjdzie, bo każdy ma to coś w sobie, tylko pozwól przewodnikowi sobie pomagać. Wejście w przestrzeń przewodnika odsłoni jej odczuwanie, widzenie, słyszenie jako osiągnięcie wyższego poziomu wibracji i nie stracisz świadomości  zapamiętując  przy tym  części przekazu. Dla bardziej wrażliwych intensywność doznań daje wrażenie poczucia bezpośredniego obcowania z przewodnikiem duchowym i jego myślami. Mają wrażenie śnienia na jawie.
Twoje ego ukryte uwielbia podwyższać swoją wartość i przekonuje ciebie do tego, że to ty jesteś ten jedyny, wyjątkowy. Twierdzi i przekonuje np. jesteś reinkarnacją Buddy, jakiegoś faraona lub święty się w tobie odrodził .Pozbądź się tego myślenia póki nie zabrniesz za daleko i będzie  za późno, bo w ten sposób zamyka się Twoja droga do informacji i rozwoju. Tak właśnie wygląda pułapka zastawiona przez mistrzów z najwyższych przestrzeni. Już siebie widzisz nauczycielem ludzkości.
Bramą jest przestrzeń serca. Jeśli zrozumiesz czując tę prawdę .
Jesteście Bogami i Stwórcami dla wszystkiego co może zaistnieć.

    Nie porównujcie siebie do nikogo, lecz przeglądajcie się w innych. Każdy jest piękny i wspaniały.
Ten kurs otworzy ci okno na wszystko, uznasz, że trochę tajemniczości też jest potrzebne.
Ci którzy muszą wszystko rozumieć i wiedzieć tzw. lewo pół kulowscy mają najgorzej, bo oni na końcu  dotrą do prawdy.
      Tak jak faryzeusze, tyle mają jeszcze do przeczytania . Dzieci nie przeczytały żadnej książki a już wiedzą to czego ty przez całe życie się nie dowiesz i nie dowiedziałeś. Nie istnieje stan „za mądry” więc odpuść sobie starania i wyścig.
       Channeling pozwala Ci wiedzieć to, co jest Ci potrzebne i nie musisz mieć książek, to naprawdę wygoda.
Może nie od razu osiągniesz luksus i mistrzostwo dla siebie , ale dziś zaczniesz się bawić jak dziecko, to frajda. Ludzie chcą zaimponować innym elokwencją , modą, znajomością języków. Dlaczego by nie ? Bierz się do roboty – Przyjeżdżaj na kurs i warsztaty tego, czego chcesz się nauczyć. Masz duży wybór. Ja proponuję to czego jeszcze nie było . Kurs channelingu i warsztaty. Bądź ciekawy i daj sobie szansę.
                                                  Marek Maćkowski

   ZAPRASZAM- PROSZĘ DZWONIĆ NA TEL 12 312 1972, 602346471,                                SKYPE ,       mój nick SAIMA999
       Oni cudów nie obiecują, mówią że chcą pomagać w leczeniu.
Dla mnie to jest wielka łaska Boga, że znalazłem się w śród tych ludzi .
Zawsze istnieje taka możliwość operacji, ale nie wszyscy ludzie mogą zostać uzdrowieni - istnieje karma i prawo łaski one nie są zależne od mojego chcenia
Hipnoterapia to też tylko narzędzie, którego używam, a wyleczenie czy wyjście z nałogów, depresji czy fobii to ciężka wasza praca a ja ją koryguję.
Cuda się zdarzają, ale raz na...., alkoholizm to poważna choroba. Tylko wizyta osobista i poddanie się terapii daje ci szansę. Pobożne życzenie mamusiek niechaj będzie sprawą wiary i modlitwy. Bóg nie jest taki fajny i szczodry, nagradza pracę własną.

Wróć do spisu treści