MOJA DUCHOWA SZKŁA - Marek Maćkowski

menu naciśnij
Przejdź do treści

MOJA DUCHOWA SZKŁA


              Oto moja Szkoła Duchowa
: W tej zakładce będę edytował przekazy otrzymywane drogą channelingową od Istot z Wszechświata
Jestem prowadzony w niej poprzez nauczyciela duchowego Rama Sai Ma, Świadomość wiodąca przedstawia się mi jako KAMA, RAMA, ISA
               Czysta komunikacja z przewodnikiem rodzi czyste owoce – to dla mnie cuda i moich uczniów. Prowadzę z nimi zajęcia wszędzie, gdzie jest to możliwe technicznie. Dom agroturystyka – terapeutyczna, wyjazdy, skype, telefon

  KURS!!!  WARSZTATY!!!  KURS!!!

Czy chcesz żyć i mieć wpływ na to co nadchodzi już
dzisiaj, TAK ?
 Obudź, swoją świadomość- posłuchaj co do ciebie mówi kosmos w twojej jaźni.      Nie bój się.

Zapisz się na cykl warsztatów kontaktu z duchem w sobie.
   Co, boisz się duchów? - Tak, bo nie wszystkie są dla nas bezpieczne. Jeśli robisz to bez opieki twojego wewnętrznego mistrza, to odpuść, nie radzę tych podróży astralnych.
        Poznaj siebie i usłysz  swój wewnętrzny głos - nie daj się oszukiwać więcej.
               Nauki kontaktu ze sobą nauczy cię
   Marek Maćkowski
Poczujesz swój kontakt ze sobą na warsztacie, który organizuję.
    Zaczniesz i ty mieć informację o tym co nadchodzi.
Nie będziesz wkrótce używał internetu i szukał jasnowidza.   Bedziesz wiedział co się stanie, czym się odżywiać i jak leczyć. Intuicja ci podpowie - nie duch i nie rozum.
       Człowiek zawsze miał  dostep do swojej intuicji - to duch twój Chrystus do ciebie mówi wszelkimi kanałami nadzmysłów.
Pora uwierzyć sobie i tylko sobie. To nie religia i księgi głoszą prawdy, lecz świadomość Boga w tobie. On tam mieszka.
     Naucz się tam wchodzić i w ciszy poznawać siebie.

W dn 10 sierpnia 2019r zapraszam od godz.11.  
obowiązuje kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc ograniczona i to bardzo. Nie każdemu jest to potrzebne.
Czas spotkania zależy od ustalenia z uczestnikami.
Dzwoń, nie pisz. Wymagana jest zaliczka.
tel  602 34 64 71    12 312 1972

                    

Zapraszam na kursy
komunikowania się z Przewodnikami Duchowymi

Podniesienie, zmiany, koniec świata, ile JESZCZE określeń do tego dopasowujemy.

Czy jesteś już gotowy zostawić coś, co do tej pory było nałogiem twoim - nawykiem, domem twym.

Na moich kursach poprzez kontakty z Przewodnikami Duchowymi, uczę siebie  i tych którzy chcą coś zmienić, nowego dla nas spojrzenia na wszystko i wszystkich .

Nie burzę starego porządku, bo wszystko to musiało  zaistnieć, bym i Ja  i Ty zauważył. To tak jak z grzechem - musiał być, bym nie czynił go więcej. Teraz przychodzi czas przebudzenia , wielu ludziom otwiera się świadomość. Widzą błędy  i widzą nowe rozwiązanie dla siebie i innych, to jest nowa postawa
O KURSACH PRZYPOMNIENIE

Przypomnienie
o profesjonalnym kursie „channelingu” w dniu 20,21,22 .05.2016r . W malowniczej krajobrazowo chacie http://www.borowna.pl/pl/, odbędzie się kurs i zajęcia warsztatowe z zakresu: komunikowania się z własnym Ja  Przewodnikami wyższych światów wewnętrznych w opiece Świadomości Chrystusowej. Całość kursu to 3 dni zajęć z dwu godzinną przerwą obiadową. W drugi dzień odbędą się  ćwiczenia w nawiązywaniu kontaktu i pogłębianiu sprawności dla tych , którzy już poznali techniki i chcą pod opieką fachową poćwiczyć swoje umiejętności. Miejsca na kursie są ograniczone dlatego proszę o zgłoszenia telefoniczne 602 34 64 71 lub +48 12 312 1972. Facebook, www.mackowskimarek.pl
Zapraszam na kurs i warsztaty channelingu, które odbędą się w przepięknym otoczeniu przyrodywww.borowna.pl w dniach od 20.05
do 22,05 przez 3 dni. Kurs tak przygotowany jest, by uczestnicy mogli przejść od podstaw,  inicjacji 1 stopnia channelingu do zajęć praktycznych w komunikowaniu się z Przewodnikami Wyższych Światów. Nie wszyscy mogą osiągnąć określony poziom połączenia ze sobą w kom
unikowaniu się w swojej Jaźni. To zależy od indywidualnego przygotowania. Przypominam, że jest to jedyny kurs – Channelingu prowadzony w Polsce. Wielu ludzi już doznało wskazówek, pomocy w kontakcie i cenią sobie wysoki poziom zajęć i opieki duchowej przewodników duchowych. Zajęcia warsztatowe są w drugim dniu kursu czyli 21.05 . Jest możliwość wykupienia samych warsztatów. Miejsca są ograniczone i proszę o telefony w sprawach formalnych. Cena jest uzależniona od obecności w zajęciach. Proszę o zgłoszenia, wyjaśnię wszystko. www.mackowskimarek.pl,
              Facebook  Otwarte Studio Rozwoju Osobistego, Marek Maćkowski

Wszystkiego Najlepszego z Okazji Świąt Bożegonarodzenia
Bez wiary i prorok niczego nie zmieni.


Podstawą we wszelkim robieniu nowego porządku w sobie jest wiara. Ona nas wzmacnia i dodaje skrzydeł. Nie należy wierzyć ślepo, bo to już robił Ikar i spadł z wysokości, Antychryst też próbował.

Należy słuchać w sobie wewnętrznego głosu i sprawdzać to, co słyszę a właściwie odczuwam czy jest w zgodzie z rozsądkiem, czy nikogo nie krzywdzę.

Nie krzywdź innych i siebie, ale zamień litość nad sobą w zrozumienie błędu, żal na  wiedzę o  świadomej realizacji w pokoju bez oceny i  cierpienia. Podstawą tych zmian jest post i oczyszczenie. cdn.

Moi przewodnicy dychowi
kontakt z RAMA,ISA,CHRYSTUS
Spirytyzm i szamanizm, to tylko mała cząstka prawdy o Wszechświecie. Mediumizm pozwala dotrzeć do kraju wiedzy o wszystkim, co do tej pory możliwe było poznać.
Pasmo astralne jest progiem dla umysłu,  by możliwa była łączność z innymi istotami tzw. Niższych światów.        Channeling ,  to metoda komunikacji, w tych poziomach, które mogą wpływać na poprawę jakości życia. Ludzie  poprzez docieranie do informacji stają się wolni od ciemnoty i zabobonu.
   Łącząc się z innymi wymiarami, uzyskasz
dostęp do wszelkich informacji, jakie kiedykolwiek istniały lub będą znane w przyszłości
     Człowiek poprzez lata zmieniał sposoby porozumiewania się z tzw. bogami, aniołami i różnymi istotami, które wywierały na nas wpływ, na naszą wiedzę o wszystkim i nasze wierzenia tzw. uwarunkowania.
Modlitwa, medytacja stały się dzisiaj o wiele prostsze i poddając się prowadzeniu swojej wyższej świadomości, bez wieloletnich ćwiczeń i wyrzeczeń człowiek osiągnął moce i stan jedności z Mistrzami i nauczycielami z wyższego poziomu Wszechświata.
Gdy świadomość ludzka dotarła do wyższego stanu kosmosu i przeszła do stanu tzw. Boga dorównała mu i uzyskała odkrycie w sobie " Syna Boga" Spowodowało to zmiany w rozumieniu hierarchii istot kosmicznych. Człowiek stał na równi z nimi, a tego  ci bogowie się właśnie obawiali. Dzisiaj ludzkość może doznawać poznania innych Wszechświatów, a ich liczba nie jest skończona.
Podróż  do „wyższych planów” poprzez bramy galaktyczne takie jak: anioł stróż, archanioł, nadświadomość, Bóg wreszcie Wszechświadomość – dało bezpośredni kontakt ze źródłem informacji nadplanetarnej, czyli kosmicznej.
Wychodząc ponad wszystko, co ograniczało ludzkość doszło do zmian, bo człowiek posiadł klucz zwanym wyobraźnia.  Jednostka świadoma, określana świadomością istot, połączyła pola świadomości zbiorowych i wzniosła się wyżej do tzw. Matrixa. On nas łączy  kwantowo i atom stał się podstawowym budulcem wszelkiej materii.
Channeling polega na zmianie trybu myślenia, stworzeniu szczególnej przestrzeni mentalnej i poszerzeniu świadomości. Stan ten nazywany jest transem channelingowym, a jego osiągnięcie wymaga koncentracji, odsunięcia od siebie na bok, niepotrzebnych myśli i gotowości do przyjęcia przewodnictwa.
W tym szczególnym stanie nadwrażliwości stajecie się naczyniem wypełnionym przez światło, to energie które służą tworzeniu dobra
Wojna to naturalny stan rozpadu i zmian świadomych, zachodzących w społeczeństwach i systemach państw.  Rozwój ludzkości, burzy stare i ropoczyna nowe porządki.
Bóg umarł, niech żyje Bóg.
    Channeling umożliwia jednostkom oświeconym, pomoc innym na drodze rozwoju do samopoznania i uzdrowienia- zmartwychwstania, żywych i umarłych tu i teraz.
Channeling pozwala osiągnąć mądrość wyższych cywilizacji i istot, która była do tej pory dostępna dla „świętych” Bogów i Stwórców.
Człowiek jako Syn Boga nie walczy z Ojcem, ale jest mu równy w miłości i wierności / nie będziesz miał bogów cudzych przede mnną
Wróć do spisu treści