PSYCHOTERAPIA DUCHOWA - Marek Maćkowski

menu naciśnij
Przejdź do treści

PSYCHOTERAPIA DUCHOWA

    Hipnoza terapeutyczna - witamy!

Hipnoza jako zjawisko będzie opisywana później w różnych artykułach, które również mogą być pisane we współpracy z Państwem i w oparciu o Państwa doświadczenie. Zajmuję się również hipnotycznym połączeniem z tak zwanymi „kosmitami”, którzy tworzą pewnego rodzaju rzeczywistość kosmiczną tutaj na Ziemi. Przesłuchuję ludzi, którzy  twierdzą, że mieli do czynienia z UFO. Przesłuchuję w hipnozie ludzi, którzy mieli do czynienia z  tą energią, z tym zjawiskiem. Sam nie wypowiadam się na temat tego zjawiska, dlatego że nie jestem kompetentny, bym mógł to bardziej, czy mniej przybliżyć Państwu. Sam miałem kontakt z takimi istotami i tylko na podstawie własnych przeżyć mogę zainteresowanym coś niecoś powiedzieć. Natomiast nie jestem ekspertem, ani człowiekiem, który jest w tym temacie guru. Istnieją światy równoległe, które są opisywane przez licznych klientów. Ja te wszystkie  rozmowy nagrywam, gromadzę. Nie publikuję tych materiałów dlatego, że są to materiały bardzo osobiste i poufne. Nie mogę zawieść zaufania tych,
którzy mi je powierzyli.
Moja hipnoza

Strona ta jest dla tych,
którzy sięgają głębiej do swoich poziomów psychiki i poprzez pozwolenie mi na propozycje zmiany w ich myśleniu, możecie państwo się wyzwolić z kodów, które wasza podświadomość skrzętnie ukrywa przed wami, od wielu wcieleń, a wy sami nie znacie swoich sekretów. Tylko poprzez regresing można znaleźć te blokady w sobie i umiejętnie przemodelować, by nasza świadomość społeczna zmieniła nasze uwarunkowania, a tym samym by nam się żyło lepiej i swobodniej.

Sugestia jest tutaj nadrzędną i najważniejszą relacją, jaka łączy hipnoterapeutę/ mnie/ z klientem. Poddając się sugestiom hipnoterapeuty dokonuje się w kliencie proces uzdrawiania ( bo o takim tylko tu mówię ).

Jest wiele odmian hipnozy. Ja stosuję hipnozę leczniczą, hipnozę terapeutyczną, która wspomaga pozbywanie się chorób somatycznych, chorób związanych z ciałem, chorób związanych z depresją, nałogiem i wszystkim tym, co ogranicza i degraduje wasz obraz własny w człowieku /w sobie/. Każda depresja, każdy stan niedowartościowania jest do naprawienia, do uzdrowienia. Nie używam słowa leczenie, bo nie jestem lekarzem. Lekarzom zostawiam ten stan, odnosząc się do nich z wielkim szacunkiem, ponieważ to oni są tymi, którzy leczą. A ci, którzy uzdrawiają, działają w imię
Ducha
Duch jest siłą umysłu, natomiast ciało jest materią i trzeba ogromnej wiedzy o ciele, budowie każdej komórki, by móc nieść pomoc jako lekarz. Składam cześć wszystkim tym, którzy leczą i składali przysięgę Hipokratesa. Ja jestem tylko terapeutą, który wspomaga konwencjonalną medycynę swoją naturą, energią i prawdą jaka płynie z poziomu Wszechświadomości.

Terapia indywidualna

W terapii indywidualnej całą uwagę skupiam na Tobie. Podczas serii spotkań „w cztery oczy” poznamy się, dokładnie omówimy Twoje problemy ja i ty, następnie wypracujemy sposób na wyeliminowanie ich z Twojego życia.
To Ty narzucasz tempo terapii, ja nie naciskam na Ciebie w żaden sposób. Zdajesz sobie sprawę, że ten proces wymaga czasu. Jestem przy Tobie, gdy podejmujesz niezbędne kroki, dzięki którym na nowo zdefiniujesz cel swojego życia lub odnajdziesz nowe ścieżki.

Skontaktuj się z mną, by dowiedzieć się więcej na temat sesji terapeutycznych.

Każdy chce poznać swoje zaprzeszłe długi karmiczne. Lecz nie wszyscy są gotowi z nimi popracować, by zmienić teraz swoje myślenie. To wymaga czasu byś pozwolił na przemodelowanie  swoich zachowań i realizacji własnych planów, w tym co ci daje wolność na dzisiaj od swojej karmy „losu”.
Usługi i rozwiązania
                       Psychoterapia duchowa
Podczas psychoterapii duchowej omawiam zaburzenia, które mogą doprowadzić do choroby ducha - czyli umysłu. Nasz umysł projektuje wiele i  może zmaterializować wiele objawów chorobowych, które lekarz określa nazwą choroby. Ja nie posługuje się nazwami, bo nie jestem lekarzem, ale określam te choroby objawowo jako zaburzenia osobowości czyli jakiegoś ducha, który może wywołać np. depresję, lęki, ataki paniki, zaburzenia obsesyjno kompulsywne, zaburzenia odżywiania oraz nałogi.
Pomagam przełamać stare wzorce zachowań i znaleźć nową drogę do radzenia samemu sobie z problemami – zarówno dorosłym jak i dzieciom i młodzieży. Każdy funkcjonuje podobnie i każdy ma zwichrowania wzorców osobowych (wierzenia), właśnie dlatego poznajemy nową dla nas ścieżkę, która wiedzie do tego samego źródła w nas. Czysta myśl powstaje  i splątuje się wg fizyki kwantowej z innym rodzajem fal i stwarza się zjawisko załamania ,przemieszania – interferencja, powstaje materializacja cząstek fotonów, które nazywamy  niesłusznie chorobą. To inne podejście do tego samego zjawiska pozwala na natychmiastowe lub szybkie uzdrowienie siebie lub kogokolwiek nawet na odległość.  
Dosyć obszernie wyjaśnia to zjawisko dr Frank J.Kinslow w swojej książce „ Sekret kwantowego życia” i dr Richard Bartlett w „Matryca Energetyczna - innowacyjne uzdrawianie”: omawiają oni potężne nowatorskie narzędzia, które przynoszą natychmiastowe efekty. Delikatny dotyk połączony z skoncentrowaną intencją /myślą/.
Każdy może to wykonać bez wysiłku.
Głównym założeniem fizyki kwantowej jest założenie jedności człowieka ze wszechświatem i nierozerwalne złączenie z tajemniczą energią.
Ta właśnie psychoterapia duchowa nazywa się uzdrawianiem duchowym - przywraca ono równowagę psychiczną, fizyczną i duchową , choć nadal przeczy to logice  i wiedzy lekarskiej, ale nie jest przestępstwem wobec prawa na całym świecie.
Skontaktuj się ze mną, by dowiedzieć się więcej na temat sesji terapeutycznych.

CO WAM PROPONUJE

                  Pozbywanie się różnych uzależnień jest uciążliwe, dla niektórych  nawet  niemożliwe. U mnie  dyskretnie możesz  skorzystać z fachowej  pomocy, odnaleźć w sobie siłę woli i nauczyć siebie -  jak pozbyć się depresji .


Pozbycie się nałogów i uzależnień

             Pozbycie się na nałogu

 /metoda duchowa/

               Pozbycie się nałogu wcale nie musi być takie trudne jak ty sobie to wyobrażasz. Jest wiele metod, ale ta właśnie jest inna.

Moja metoda polega na odwołaniu się do autosugestii, jaką można wywołać w sobie, jako stan hipnotycznego skupienia i poprzez wyobrażenia sugestywne, podane przeze mnie, we właściwym momencie. Następuje stan skupienia się na swoim wnętrzu i utożsamienie się z podawaną sugestią pozytywną, negującą potrzebę podtrzymywania w myśli konieczności bycia więźniem nałogu. To nie jest prawdą, że my ludzie mamy w sobie tylko rozum, posiadamy też świadomość czyli duszę, która czyni Nas w autentycznym widzeniu prawd.

Wolna wola to stan mocy, który zatracamy, gdy nałóg opęta nas.

Ja traktuję to opętanie tak samo jak każde inne, którym podlega każdy człowiek, gdy straci kontrolę nad połączeniem z duchem, czyli własnym umysłem. To właśnie nazywam brakiem sił i niemocą.

       Egzorcyści odpędzają złe /czytaj obce duchowo moce/ i ja też to robię, ale bez wzywania jakichkolwiek sił kosmicznych lub obcych bytów w wierze oczyszczanego z nałogu człowieka. Nie ingeruję w wierzenia osobiste i religie.

Metoda oczyszczenia z władzy obcych bytów, zniewalających człowieka, to praca moja 25 letnia nad sobą i możliwość wniknięcia do każdego umysłu, o ile wyrazi taką wolę w celach terapeutycznych.

Każdy nałóg można poznać i nad nim zacząć panować o ile pozwolicie sami sobie na to. Tajemnica polega na dotarciu do swoich mocy i nauce jak się mogę sam wzmocnić duchowo. To słowo nie jest popularne w medycynie, ale bez niego nie można dotrzeć do swej natury. Kościół pomaga w dotarciu do wnętrza człowieka i może poprzez modlitwy dojść do zmian w panowaniu nad nałogiem i uzależnieniem, ale nie tylko. Tak Bóg czyni pomoc dla wszystkich.

     Dziecko modli się i w to wierzy, że Bóg go wysłucha, ale dorosły człowiek zatraca tę cenna umiejętność i zanikają w nim możliwości osiągania tego, co dane nam jest, jako istotom ludzkim. To właśnie jest ta moc ducha i siła wiary w Siebie, a tak naprawdę w Boga, który żyje w nas.

Przywracanie tej łączności w sobie, z Nim, to właśnie ta właściwa praca nad opanowaniem i odrzuceniem całkowitym nałogu / papierosy, narkotyki, sex, alkohol, uzależnienie od komputera i wiele innych......./

Metoda wchodzenia w kontakt ze swoim duchem i duszą ma wiele nazw. Indywidualnie musi być dobrana dla każdego klienta / dobór zależy od stanu świadomości /

Tym, którzy są uzależnieni i nie chcą w to uwierzyć, że mogą samodzielnie wyjść z tej choroby ja nie mogę pomóc, bo to oni muszą pracować nad sobą, a ja im to ułatwiam, bo docieram do ich wewnętrznej prawdy, czyli do świadomości ich duszy.

Nie należy się tego obawiać.

           Hipnoza to tylko narzędzie i ono świetnie działa, gdy hipnoterapeuta ma ze sobą dobry kontakt, czyli wierzy w to, że jest On też narzędziem w rękach Boga lub Wszechświadomości /Najwyższej Jaźni.

Wyjścia z nałogu są możliwe i zdarzają się często, lecz to Ty sam decydujesz o tym ,a ja służę tylko metodą i potwierdzoną praktyką przez uleczonych klientów.

Wiara w duchy i demony bardzo osłabia nasze ludzkie moce, bo to w co wierzysz, tym jesteś

Jestem alkoholikiem, ćpunem, graczem –hazardzistą, biednym i chorym  myślenie o tym czyni Ciebie nim! !!!!!!!   Czy to dociera do Ciebie?

          Czy chcesz takim być, bo ciebie tak widzą i ty też? Oczywiście wierzysz IM. Skończ już z tą hipokryzją, zacznij się zmieniać, przynajmniej DAJ SOBIE SZANSĘ. Zgłoś się, to mogą być dla Ciebie najlepsze dni, /wczasy/ w Twoim życiu . Nasz ośrodek /AGROTURYSTYKI ODWYKOWEJ CZEKA NA CIEBIE/.   

Pozwalam odejść mojej depresji
Czy jest to możliwe?
Tak, jeśli każdego dnia pozbywam się negatywnych myśli, one odchodzą same. Obowiązuje wszędzie zasada, Tam gdzie koncentracja i skupiona uwaga, tam jest energia. Dotychczas  koncentrowałeś  się wyłącznie na swoich problemach, a jak długo koncentrujesz się na nich, tak długo problem pozostanie przy tobie – bo jesteś tym, czym się martwisz . Jesteś tym, o czym myślisz, bo ty jesteś efektem swoich nawyków myślowych.
Kiedy  myślisz o zdrowiu – jesteś zdrowy, o sukcesie- masz go .To myśli kierują tobą, czyli na czym skupiasz uwagę to…….. Każda emocja ma swoje odbicie elektrochemiczne w równowadze mózgu. Przedłużająca się depresja może powodować zaburzenia równowagi zachodzących w mózgu a w efekcie w twoim zdrowiu. Jednocześnie ma swoje odbicie elektrochemiczne w równowadze organizmu. Czyli kto utrzymuje w tobie depresję już wiesz? Ten jest chory itd.. Teraz sobie odpuść to wszystko. Pozwól problemom odejść od siebie i znajdziesz rozwiązanie jak masz na nowo żyć i to bez depresji.
Każdego dnia rozwijam i umacniam swój pozytywny stosunek do życia, każdego dnia dostrzegam we wszystkim pozytywne cechy. Możesz i jesteś zdolny popatrzeć z dystansu na siebie i rozróżnić wydarzenia w twoim życiu-od twoich reakcji na te wydarzenia- bo one znacznie się różnią dzisiaj.
        Problem nie polega na tym, że potrzebujesz nowej  nowych doznań w życiu, ale to, że Twoje myśli pozostały wczoraj i dzisiaj trzeba je uwolnić. Żyjesz w czasie przeszłym, a on nie istnieje dzisiaj.
Wczoraj byłeś przygnębiony,  świadomy, że miniony dzień dał ci wyłącznie powód do frustracji –
Redukcja nadwagi

Wyglądać każdy może jak chce.

        Jeśli chcesz coś zmienić w swoim wyglądzie i nic nie działa i nie pomagają diety, pozostaje ci poddanie się sugestii hipnozy, ta na pewno zadziała bo jest poza twoim myśleniem.

Podświadomość ma ukryte wzorce, nawyki, przyzwyczajenia. Na samej górze twoja mantra „Nie da się”. Niech cię nie dziwi to dlaczego do tej pory, tyle męczarni było na nic. Podświadomość wykonuje swoje zadanie i tak jak z innymi uzależnieniami samoczynnie ciało służy jej i wykonuje bez sprzeciwu to co jest w niej zakodowane. Wiesz już czemu służy hipnoza i że można poprzez jej działanie zmienić dużo. Kodowanie na nowo swoich potrzeb jest ciężką pracą, ale w transie hipnotycznym jest przyjemnością. To jak kręcenie nowych filmów ze sobą w roli głównej. Im bardziej realne te filmy i poruszające uczucia swoją barwą i realnością tym bardziej i skuteczniej świadomość w nie wierzy, a reszta jest prosta.

    Ten sam mechanizm działa w nas jako sugestia. Nie boli i nie jest wroga tobie. Ty sam się na nią godzisz i zgadzasz. Czy warto spróbować, odpowiedz sobie sam. Poczytaj o niej w Internecie.          
Czy wystarczy jeden zabieg?

   Dla jednego tak , ale tak jak w życiu jeśli jesteś niedowiarkiem to trzeba powtórzyć. To tak jak z ćwiczeniem języka . Istnieje możliwość nagrania sobie tego co mówię i samemu po nauczeniu się autosugestii możemy wprowadzać się w ten stan i utrwalać i pogłębiać to co chcemy osiągnąć. Zobaczyć siebie jak nigdy na nowo szczupłą, odchudzoną i fajną   . Obojętnie czy jesteś kobietą czy mężczyzną.   

To teraz  następuje twoja przemiana.   Tym razem obraz twój   jest chciany i tylko ty go widzisz i nikt nie może tu nic zmienić.

        Sama , sam go tworzysz. Widzisz człowieka szczupłego, zwinnego  i giętkiego o pięknej cerze i wyglądzie jak na plakacie . Teraz to Ty! To dzięki tej terapii osiągasz ten sukces.

        Ty masz tu najwięcej do powiedzenia / przecież nikt mi nie pomoże,

Ja sama  siebie mogę wymodelować jak chcę. Umysł mój nic nie zaprzeczy,

                  bo to jest dla mnie normalne.

                       Robię co chcę zawsze i nikt mnie nie poprawia.
Wróć do spisu treści